Rankingi pożyczek z banków i parabanków

Sprawdź rankingi pożyczek z banków i parabanków. Wybraliśmy najlepsze oferty pożyczek. Porównaj je i zamów najkorzystniejszą przez internet.

Rankingi pożyczek z banków

Rankingi pożyczek z banków

Sprawdź co ciekawego ze sposobów finansowania proponują na dzień dzisiejszy banki.

Rankingi pożyczek z parabanków

Zobacz co ciekawego wybraliśmy do rankingu spośród licznych ofert parabanków.

Czy Rankingi pożyczek są pomocne?

Zdecydowanie są one bardzo pomocne. Daj olbrzymie wsparcie w pierwszej fazie sięgania po finansowanie, to jest przy wyborze oferty. Dzięki nim nie trzeba przedzierać się przez kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt stron, żeby porównać dostępne oferty i wyselekcjonować z nich najkorzystniejszą. W rankingu na jednej stronie masz zgromadzone najciekawsze oferty, które możesz porównać dosłownie w kilkanaście sekund. Sprawdzisz ich najważniejsze parametry, czy też koszty, co pozwoli ci dokonać precyzyjnego wyboru. Z rankingu można również przejść bezpośrednio na stronie pożyczkodawcy do formularza wniosku o dany produkty finansowy.

Jakie zalety mają rankingi pożyczek?

Pierwsza z zalet jest oszczędność czasu, którego nie traci się na wybranie stosownej oferty, a jak wiadomo czas, to pieniądz. Nigdzie nie jeździsz na podpisanie umowy, nie tracisz czasu w drodze, ani na formalności w oddziale.

Oszczędność pieniędzy to druga zaleta, która ujawnia się raczej już w czasie spłaty. Dzięki rankingowi możesz szybko i łatwo wyselekcjonować najtańszą i najkorzystniejszą ofertę. Jeżeli dobrze wybierzesz, to odczujesz to już w czasie spłaty, opłacając niższą ratę. Na przestrzeni całego okresu spłaty oszczędności mogą stanowić bardzo przyzwoitą kwotę, którą będzie można przeznaczyć na przykład na spełnienie marzeń zamiast na odsetki.

Ostatnim atutem jest wygoda. Nie jeździsz po bankach ani firmach pożyczkowych, nie musisz też przeglądać wielu stron z ofertami. W zaciszu domowym nie tracąc czasu na spokojnie na jednej stronie, komfortowo porównujesz najciekawsza oferty spośród aktualnie dostępnych na rynku. Pośpiech jest złym doradcą i najczęściej spiesząc się, popełniamy błędy i dokonujemy złych wyborów. Dzięki rankingowe i nie będzie to miało miejsca.

W banku czy w parabanku?

Oczywiście, że wybór źródła finansowania czy będzie ono pochodziło z banku, czy parabanku zależy od indywidualnych preferencji i sytuacji każdego z nas. Szybkość, z jaką są udzielone pożyczki bankowe, w większości przypadków dorównuje już pozabankowym. Także szybkość dostępu do pieniędzy nie jest już tak dużym atutem ofert pozabankowych firm pożyczkowych. Przewagą pożyczek bankowych jest oczywiście koszt, który jest zdecydowanie niższy niż w przypadku pozabankowej konkurencji. Jednakże chcąc wziąć pożyczkę w banku, trzeba być przygotowanym na zdecydowanie bardziej restrykcyjne wymagania. Chcąc udać się do banku, należy mieć dobrą historię kredytową, zdolność kredytową oraz uzyskiwać stały dochód ze źródła akceptowanego przez bank. W parabankach natomiast do tych kwestii podchodzi się w dużo bardziej elastyczny sposób.

Dlatego też znajdziesz tutaj rankingi pożyczek z banków i parabanków tak, abyś mógł w idealny sposób dopasować ofertę do swoich potrzeb możliwości oraz sytuacji.

Jakie dokumenty będą Ci potrzebne?

Niezależnie od tego, czy wybierzesz ofertę bankową, czy pozabankową nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych dokumentów. Zarówno banki, jak i parabanki uprościły do minimum proces związany z uzyskaniem pożyczki.

Jakie dokumenty będą konieczne do ubiegania się o pożyczkę pozabankową? Będą to:

  • dowód osobisty – poza nim nie są wymagane żadne inne dokumenty. Oprócz dowodu musisz mieć własny telefon komórkowy oraz konto w banku.
  • zaświadczenia o dochodach nie są wymagane.
 

Jakie dokumenty będą niezbędne, jeśli chcesz wnioskować o kredyt z banku? Wystarczy, że przygotujesz:

  • dowód osobisty,
  • w niektórych przypadkach (wyższe kwoty) może być wymagane zaświadczenie od pracodawcy o stałym zatrudnieniu oraz wysokości miesięcznych dochodów. Zamiennie można przedstawić wyciąg z konta bankowego lub osobiste oświadczenie o dochodach.
5/5
Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas rankingi pożyczek z banków i parabanków będą dla Ciebie pomocne podczas wyboru źródła finansowania.
Ranking-pozyczek.com.pl ikona
Zespół
Ranking-pozyczek.com.pl